Ви тут:
Надзвичайні ситуації Політика Суспільство Точка зору 

Бійці зведеного батальйону «Полтавщина» відмовляються служити під командуванням Киви (фото, відео)

Бійці об’єднаного батальйону «Полтавщина» написали близько сотні рапортів до керівництва УМВС в Полтавській області про відмову служити під командуванням новопризначеного командира батальйону Іллі Киви. Мета – зберегти власне життя.

Про це «Новинам Полтавщини» повідомив старший інспектор БПС МОП «Полтавщина» Микола Грицай.
Зокрема, у рапорті йдеться, що Ілля Кива «не відповідає займаній посаді за морально-діловими якостями, відсутністю будь-якого досвіду в МВС та ЗСУ та наявним кримінальним минулим».

У свою чергу начальник УМВС України в Полтавській області Іван Корсун говорить, що багато невдоволених не було.
«Є ОКРЕМІ невдоволені призначенням керівника. Але всі ці питання ми відшліфовуємо. Думаю, що цей міф буде розвіяний», – сказав він.

Також начальник УМВС України в Полтавській області зауважив, що не дуже добре знає Іллю Киву.

«Час покаже. Зараз він для мене підлеглий. Він знає, що їде не на весілля, а воювати. Тому, коли побуде зі своїми підлеглими на полігоні, коли постріляють, пройдуть відповідну підготовку, тоді буде видно», – зауважив Іван Корсун.
Він наголосив, що Іллю Киву призначили наказом Міністерства внутрішніх справ.

«Я людина в погонах. Наказ Міністра для мене закон. Я повинен дотримуватися закону, як і будь-який інший законослухняний громадянин нашої незалежної України», – додав начальник УМВС України в Полтавській області .

До речі, наразі Ілля Кива ще не прийняв присягу і проходить навчання та перепідготовку в УМВС.

Нагадаємо, як повідомляли “Новини Полтавщини”, до об’єднаного батальйону “Полтавщина” увійшли спецпризначенці батальйонів “Мирний” та “Полтави”. Очолив його помічник лідера «Правого сектору» Ілля Кива. Відповідний наказ дало Міністерство внутрішніх справ України, повідомили в УМВС в Полтавській області.

Нижче можна переглянути відео коментаря Івана Корсуна та Іллі Киви.