Ви тут:

Ворона скликає сесію обласної ради

Голова обласної ради Петро Ворона видав розпорядження про скликання двадцять четвертої сесії обласної ради шостого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 17 вересня 2014 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (м. Полтава, вул. Жовтнева, 45).

На розгляд сесії внесені питання:

1. Про внесення змін до регіональної програми «Територіальна оборона» на 2014 рік, затвердженої на першому засіданні двадцять третьої сесії обласної ради шостого скликання від 27 червня 2014 року.

2. Про внесення змін до рішення першого засідання двадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 25 грудня 2013 року «Про Програму підтримки обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» на 2014 рік та заходи щодо сплати заробітної плати».

3. Про внесення змін до обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки.

4. Про Програму підтримки та розвитку Комунального автотранспортного підприємства Полтавської обласної ради на 2015-2016 роки.

5. Про внесення змін до рішення шістнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 23 травня 2013 року “Про затвердження Правил користування водними об’єктами для плавання на маломірних (малих) суднах Полтавської області”.

6. Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

7. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

8. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

9. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу Спільним підприємством “Полтавська газонафтова компанія” на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, нафтогазоносних надр Заплавської площі на території Новосанжарського району Полтавської області, у зв’язку з розширенням меж раніше наданої у користування ділянки надр.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, відведених для земель промисловості ТОВ «Єрестівський гірничо-збагачувальний комбінат» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами на території Дмитрівської сільської ради міста Комсомольська Полтавської області.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих в оренду Лотоусу Володимиру Вікторовичу для ведення фермерського господарства на території Дмитрівської сільської ради міста Комсомольська Полтавської області.

12. Про внесення змін до рішення тринадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 14 листопада 2012 року “Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ТОВАРИСТВОМ З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ЗІНЬКІВСЬКИЙ КОМБІКОРМОВИЙ ЗАВОД” на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території м.Зіньків Зіньківського району Полтавської області”.

13. Про внесення змін до рішення другої позачергової сесії обласної ради шостого скликання від 28 грудня 2010 року “Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу відкритим акціонерним товариством “Полтавхіммаш” на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території м.Полтава Полтавської області”.

14. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ “НАФТОГАЗВИДОБУВАННЯ” на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку підземних питних та технічних вод у межах водозабірних споруд установки підготовки газу “Мачухи” на території Полтавського району Полтавської області.

15. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ “НАФТОГАЗВИДОБУВАННЯ” на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку підземних питних та технічних вод у межах водозабірних споруд установки комплексної підготовки газу “Семиренки” на території Шишацького району Полтавської області.

16. Про надання погодження Державній службі геології та надр України на продаж спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, нафти, газу природного, конденсату Ливневої площі на території Решетилівського та Шишацького районів Полтавської області.

17. Про надання погодження Державній службі геології та надр України у продажу з аукціону спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, нафти, газу природного, конденсату Загорянського родовища на території Зіньківського району Полтавської області.

18. Про надання погодження Державній службі геології та надр України на продаж спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, вуглеводнів Вільшанської площі на території Полтавського та Новосанжарського районів Полтавської області.

19. Про надання погодження Державній службі геології та надр України на продаж спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, вуглеводнів Ново-Диканської площі на території Полтавського та Решетиліського районів Полтавської області.

20. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю “Миргородський сироробний комбінат” на видобування підземних питних вод на території м.Миргород Полтавської області.

21. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ “НАФТОГАЗВИДОБУВАННЯ” на видобування газу природного, супутніх корисних копалин загальнодержавного значення (конденсату, етану, пропану, бутанів) Семиренківського газоконденсатного родовища, включаючи Олефірівський, Романівський та Бірківсько-Юхнівський блоки на території Шишацького, Миргородського, Зіньківського та Гадяцького районів Полтавської області, у зв’язку з розширенням меж раніше наданої у користування ділянки надр.

22. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю “Науково-виробниче підприємство “Глобинський свинокомплекс” на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку родовища підземних питних вод на території Полтавської області.

23. Про розгляд подання прокуратури Полтавської області щодо надання в користування громадській організації «Комсомольське міжрайонне товариство мисливців і рибалок «Тахтаївське» мисливських угідь на території Кременчуцького району.

24. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Кабінету Міністрів України.

25. Різне.

На сесію запрошуються: голова обласної державної адміністрації, заступники голови обласної державної адміністрації, міські голови міст обласного значення, голови районних рад, голови районних державних адміністрацій, керівники департаментів, управлінь і відділів облдержадміністрації, керівники обласних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, міські голови міст районного значення та селищні голови, керівники профспілкових органів області, представники партійних та громадських організацій (за списком), представники акредитованих засобів масової інформації.

Полтавська обласна рада

Система Orphus Поделиться на fb