Ви тут:

Петро Ворона: Проведення Сорочинського ярмарку у той час, коли на території України йде війна – аморально!

DSC_0021

Голова Полтавської обласної ради Петро Ворона зробив заяву, у якій висловив точку зору стосовно доцільності проведення цьогоріч Національного Сорочинського ярмарку на Полтавщині.

ТЕКСТ ЗАЯВИ ЧИТАЙТЕ  НИЖЧЕ:

“Кожного дня на Сході України гинуть наші хлопці-патріоти, які віддають своє життя, захищаючи Батьківщину.  Тому організація розважальних заходів наразі, на моє переконання, є не лише недоцільною, а просто аморальною. Крім того, проведення ярмарку може стати провокацією для можливих терористичних дій з боку сепаратистів. Нашим головним завданням, вважаю, не дати супернику жодного шансу для дестабілізації ситуації на Полтавщині.

За дорученням Президії та постійних комісій обласної ради,  Президенту України Петру Порошенку та Прем’єр-міністру України Арсенію Яценюку були надіслані листи з проханням розглянути  можливість внесення відповідних змін до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 червня 2014 р. № 605-р «Про затвердження переліку виставок і ярмарків, що проводитимуться в Україні у 2014 році, яким надається статус міжнародних та національних» щодо перенесення проведення Національного Сорочинського ярмарку у нинішньому році на невизначений час”.

Система Orphus Поделиться на fb