Ви тут:
Відео Суспільство 

У Полтаві діє мобільний інформаційний пункт надання допомоги населенню (ВІДЕО)

На Південному залізничному вокзалі м. Полтава, Управління ДСНС України у Полтавській області спільно з Департаментом праці та соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавським обласним та міським центрами зайнятості організували роботу мобільного інформаційного пункту надання допомоги населенню, яке вимушено переміщене з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

У пункті працює психологічна служба Управління ДСНС України у Полтавській області. Представники центрів зайнятості надають вичерпну інформацію щодо працевлаштування переселенців.

«На виконання вимог Уряду, на території Південного залізничного вокзалу м. Полтава, 26 червня розпочав роботу мобільний інформаційний пункт надання допомоги населенню, яке вимушено переміщене з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. У мобільному пункті громадяни можуть отримати інформацію з працевлаштування та інших питань. Також, психологічна служба Управління надає переселенцям фахову допомогу», – зазначив начальник Управління ДСНС України у Полтавській області Роман Кириленко.

Нагадаємо, Урядом створено Міжвідомчий координаційний штаб з питань, пов‘язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

В кожній області на базі територіальних підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій створені регіональні штаби. Для організації допомоги в переміщенні з районів проведення АТО, поселенні та соціальному забезпеченню громадяни можуть звернутися до регіональних штабів. Телефон регіонального штабу Полтавської області: +38 (0532) 50-35-53+38 (0532) 56-64-04.

Також громадяни можуть телефонувати на Урядову «гарячу лінію» за телефоном 0 800 507 309

Крім того, для координації роботи волонтерські та громадські організації можуть телефонувати в оперативну групу Міжвідомчого координаційного штабу в ДСНС України за номером +38(044) 247-30-02.

Читайте також