Ви тут:
Суспільство 

Цьогорічна «Відвага» у Полтаві буде особливою (ВІДЕО)

908565b524

Цьогорічний молодіжний табір «Відвага», який проходитиме на Полтавщині з 20 по 30 липня буде особливим. Останні події в країні змусили по-новому підійти до його програми. Акценти «Відваги-2014» ставитимуть не лише на вихованні патріотичної та громадсько-активної молоді, а й на базовій військовій підготовці таборовиків.

Про це повідомив заступник голови ПОО «Молодіжний Націоналістичний конгрес» Олександр Омельченко на прес-конференццї в ОКІА «Новини Полтавщини».

«Цей табір не є відпочинковим, він має суттєве, як фізичне, так і психологічне навантаження. Відрізняється він особливо жорсткою програмою. Якщо минулі роки він був спрямований більш на громадську дію, то цього року в нас буде військова частина. До цього ії ніколи не було. Але наразі це актуально. Сьогодні потрібно вміти володіти зброєю, мати навички самозахисту, тактичну підготовку”, – сказав Омельченко.

Він зазначив, що табір не має на меті вишколювати якихось бойовиків.

«Ми намагатимемося дати саме ті навички й вміння, які забезпечать молодій людині адекватне сприйняття ситуації. Також давитимемо навички володіння зброєю», – сказав Омельченко.

Програма табору передбачає спортивні змагання, з провідними фахівцями, істориками, громадськими активістами, військовими, журналістами, перегляд фільмів, співи з українськими музикантами, розваги

Зголоситися для участі в таборі  можуть учасники з усієї України віком від 16 до 26 років.