Ви тут:

Спецпідорозділи «Каскад» та «Полтаву» об’єднали в один батальйон

Роту-патрульної служби міліції особливого призначення «Полтава» та батальйон «Каскад» об’єднали.

Відтепер, згідно з наказом УМВС України у Полтавській області, сформували 2 стройових підрозділи патрульної служби особливого призначення – це батальйон патрульної служби особливого призначення «Полтава», і рота-патрульної служби міліції особливого призначення «Кременчук».

Про це Новинам Полтавщини повідомив керівник прес-служби УМВС України у Полтавській області Юрій Сулаєв.

За його словами на сьогодні   штатна чисельність обох підрозділів становить  400 осіб, батальйон – 300, рота – 100.

Скільки охочих на сьогодні вступити до цих підрозділів?

На 18 червня з питань працевлаштування до цих підрозділів звернулись 434 особи з 400 необхідних. Багато охочих не проходять відбір, одні за станом здоров’я, інші мають слабку фізичну підготовку. Основна вимога – ніякої судимості.

Скільки прийнято людей?

На сьогодні із 334 осіб, які подали заявки на працевлаштування, вже прийняли на службу 287. Із них: до батальйону «Полтава» 209 осіб. 91 особа доукомплектовується, 33 на навчанні, 58 на оформлені. До роти «Кременчук. Зараховано  78 осіб, навчається 9, перебуває на оформленні 18 осіб. Думаємо, що днів за 10 доукомплектуємо весь штат.

Як спецпризначенці проходять підготовку?

Всіх направляють до центру професійної підготовки, який знаходиться в Полтаві. Там вони проходять 52 год. курс спрощеного навчання. У спецшколах цей курс триває від 6 до 9 місяців. Хлопцям за мінімум часу дають все необхідне, щоб допустити їх до несення служби з охорони громадського порядку. Але потім в системі професійної підготовки, яка триває весь рік вони вдосконалюють своїх навики. На полігоні з ними проводять заняття працівники спецпідрозділів «Сокіл» та «Грифон».

Чи звільняються міліціонери з цих підрозділів?

Так, є люди, які день – два виходять на роботу, а потім кажуть, що це для них важко, і звільняються. За весь період у Полтаві звільнилося 17 чоловік, в Кременчуці 1.

Чи забезпечені хлопці формою, бронежилетами та зброєю?

Для всіх пошита форма,  вони самі її не купують. Є взуття. На складах є 400 автоматів Калашникова та 400 пістолетів Макарова, індивідуальні медичні пакети 174 шт. Виділено 4 автомобілі «УАЗ». Шиється 300 комплектів камуфляжу, на випадок їхнього відрядження в зону конфлікту.

Яку вони отримують зарплату?

Найменша зарплата 4 тис. грн. Все інше залежить від займаної посади.