Ви тут:
Політика Точка зору 

Тарас Кутовий розповів у Полтаві про «життя по-новому» від Порошенка

Керівник Полтавського регіонального штабу кандидата на пост Президента України Петра Порошенка, народний депутат України («УДАР») Тарас Кутовий на прес-конференції в Полтаві озвучив деякі ключові тези передвиборчої програми Порошенка.

«Головний слоган нашої програми – жити по-новому. Саме цього вимагав Майдан», – сказав Тарас Кутовий.

Людина має почуватися вільною

«Перш за все – людина повинна жити вільно. Воля України  – це стан кожного українця, в тому числі  він повинен бути відображений  у взаємодії громадян України з органами державної влади», – зазначив Кутовий.

Корупція має зникнути назавджи

«Така корупційна складова, яка сьогодні є, те високомірство чиновників у ставленні до людей, повинно зникнути назавжди», – сказав Кутовий.

Не можна бути вільними  і водночас  бідними

«Складовою розуміння життя по-новому є  заможні українці, у яких немає спокус змінити свободу на гречку. Для цього всі зусилля наш кандидат спрямовує, аби рівень достатку простих українців був гідним, щоб вони відчували на собі підґрунтя народжувати дітей та бачити їхнє майбутнє в Україні, а не де інде в світах», – зазначив Кутовий.

Все замикається на безпеці людей

«Ми повинні жити в безпеці – в країні, яка буде мати сили для того, щоб захистити своїх громадян. «Хто не годує свою армію, годує чужі армії», «Якщо хочеш миру – готуйся до війни», – сказав Кутовий та додав, що військово-промисловий комплекс сьогодні в Україні може стати одним із рушіїв розвитку економіки. (R)

 

Читайте також