Спорт

Збірна Полтавщини завоювала «срібло» командного чемпіонату країни з тенісу

evrosport.infocompany.biz

У Донецьку завершився чемпіонат України з настільного тенісу, в якому було розіграно повний комплект нагород в усіх розрядах серед чоловіків і жінок: особистому, парному, змішаному і командних першостях. Про це пише Полтавщина Спорт.

За його підсумками наші земляки завоювали дві срібні медалі: збірна Полтавщини (майстер спорту міжнародного класу Іван Катков, заслужений майстер спорту Геннадій Закладний і майстер спорту Сергій Ковальов) — у чоловічій командній першості, Іван Катков — у чоловічому парному розряді.

Збірна Полтавщини має один із найвищих рейтингів серед чоловічих команд (у 2012 році — чемпіони країни, у 2013 — 4-е місце чоловічої командної першості), тому вона була вільна — за жеребом — від першого раунду командної першості (1/8 фіналу). У чвертьфіналі наші земляки перемогли збірну Криму — 3:0 (тут грали Закладний і Ковальов), у півфіналі — збірну міст Кривого Рогу та Львова — 3:2, у фіналі — програли збірній Дніпропетровщини — 0:3.

У чоловічому парному розряді полтавець Іван Катков разом із натуралізованим китайцем Коу Леєм із Донецька успішно пробилися до фіналу, в якому програли парі з Дніпропетровська Микиті Рубану-Дмитру Писарю.

У змішаному розряді — міксті — полтавець Геннадій Закладний у парі з Євгенією Васильєвою (Запоріжжя) зупинилися в одному кроці від півфіналу.

Після чемпіонату України в Донецьку полтавець Іван Катков у складі збірної України розпочав підготовку до 52-го командного чемпіонату світу, який проходитиме з 28 квітня по 5 травня в Токіо (Японія).