Ви тут:
Точка зору 

Удовіченко: «Відновлення нормальних економічних взаємин з Росією позитивно вплине на розвиток Полтавщини»

Голова обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко прокоментував результати зустрічі Президента України Віктора Януковича та Президента Російської Федерації Володимира Путіна:

“Вважаю, що ця зустріч дала плідні наслідки стратегічного значення для України загалом і Полтавщина зокрема. Відновлення нормальних економічних взаємин з Росією позитивно вплине на розвиток області, де великі промислові підприємства потерпали від нестабільності, зумовленої політичними чинниками. Працівники отримали гарантію, що скорочення їм не загрожує. Підписані документи продемонстрували добру волю керівників двох держав будувати партнерські відносини на ґрунті довіри і взаємної вигоди. Підписані документи та конкретна допомога українській економіці в розмірі 15 мільярдів продемонстрували добру волю керівників двох держав будувати партнерські відносини на ґрунті довіри і взаємної вигоди.

Тісніша співпраця в окремих галузях потрібна і нам, і Росії. Йдеться про високі технології, які ефективно реалізуватися можуть лише спільними зусиллями.

Та найбільша перемога Президента – це повернення до «людської» ціни на газ. Збитки, завдані за попередньою угодою в цій сфері, надзвичайно великі і надалі були б не підйомні для країни. Переконаний, що зменшення ціни дасть можливість підприємствам технологічно переозброюватися, модернізуватися, зробить їх продукцію більш конкурентоздатною”.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА

Читайте також