Ви тут:
Відео Суспільство ТОП-новина 

Полтавський «Любисток» святкує день народження (ФОТО, ВІДЕО)

Обласний центр соціального захисту «Любисток» напередодні Нового року святкує своє день народження. Цьогоріч закладу виповнилося 11 років.

Вихованці притулку приготували цікаву концертно-розважальну програму , до якої ввійшли пісні, танці та театральні мініатюри. Діти розказували вірші про Новий рік та заспівали гімн «Любистку».

На святі кожна дитина отримала солодкий подарунок від представників обласної влади, які вручив заступник голови-керівник апарату Валерій Пархоменко.  

«Найголовніша цінність дорослих – це діти. У своїх соціальних ініціативах «Діти майбутнє України» Президент Віктор Янукович особливу увагу звертає на підростаюче покоління. Ми дорослі повинні робити все, щоб у вас свято було кожного дня. Вітаю всіх з наступаючими святами і бажаю всім здоров’я та благополуччя“, – сказав Пархоменко.

Маленьких гостей теж не залишили без солодощів, а самі активні дітлахи отримали ще й  іграшки.

 «Саме 11 років тому, була нагальна потреба в створенні цього закладу, бо саме в ті часи  була така категорія дітей, як діти вулиці.  Значна кількість дітей залишилася без сімейного оточення. Для того, щоб захистити цих дітей і створили цей заклад. На сьогодні головне потрібно не тільки працювати з дитиною, яка опинилася в складних життєвих обставинах, а треба починати працювати раніше саме з сім’єю, щоб вона змогла подолати ті життєві труднощі», – сказала начальник служби у справах дітей ОДА Інна Конончук.

Зараз в притулку перебуває 25 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах і без батьківського піклування.

Загалом притулок розрахований на 50 дітей. За час діяльності обласного притулку соціальну допомогу отримали 1357 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Читайте також