Ви тут:

Пархоменко побачив, як живе позашкілля Полтави (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні заступник голови – керівник апарату Валерій Пархоменко відвідав  позашкільні заклади Полтави. Насамперед він побував у Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді. Наймолодші учні з гуртка юних кролівників радо зустріли гостя та розповіли про свої захоплення та роботу.

Діти показали свої вироби з природних матеріалів, паперу та вовни. Відвідав Валерій Олексійович лабораторії зоології та квітникарства, кабінет флористики та акваріумістики, заняття юних зоологів:

Зустрівся посадовець й з педагогічним колективом.

Далі Пархоменко побував у Полтавському обласному центрі туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Він зазначив, що це досить серйозний підрозділ, який упродовж 60 років долучає школярів та студентів Полтавщини до  мандрівництва і краєзнавства. Є тут і клуб юних археологів «Земляни», який в нинішньому році відзначив своє 30-річчя.

«Завдяки роботі цього центру ми маємо можливість показати нашим дітям чудові краєвиди не тільки Полтавщини, а й взагалі України. Краєзнавство – один із напрямків позашкільної роботи. Тут дитина може реалізувати себе як особистість. У нас в області ми реалізуємо Програму «Полтавщина дітям», яка створена на основі доручень Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України!»й позашкільні заклади, які я оглянув  – яскравий приклад того, що ми можемо дати і показати нашим дітям», – сказав Пархоменко.

Також заступник голови  поспілкувався з вихованцями та педагогами установи. 

Читайте також