Ви тут:
Освіта ТОП-новина 

Дітям із притулку подарували м’які іграшки та набори для малювання (ФОТО)

Напередодні новорічних свят подарували дітям обласного центру соціального захисту дітей “Любисток” м’які іграшки, олівці, фарби, разом малювали та частували солодощами  студенти Полтавського професійного ліцею.

Добре, що є багато людей, які не осторонь дитячих проблем, не осторонь нашого притулку, завжди приходять до нас з подарунками. Найчастіше до Дня захисту дітей, та Святого Миколая, ці свята діти полюбляють найбільше, адже їхні мрії, хоч трішечки, але збуваються. Приємно,що є люди, які намагаються виконати їхні бажання. Звичайно хочеться, щоб здійснилось основне бажання дітей — мати благополучну сім’ю”, – зазначила методист комунальної установи обласного притулку для дітей Юлія Полтавець. 

Дітлахи центру залишилися задоволені подарунками та спілкуванням зі студентами. Запросили їх приходити ще. За словами методиста, їхній заклад створено для тимчасового перебування дітей. Одна дитина може знаходитися тут від 3-х днів до 3-х місяців.

 “Наш притулок створено для тимчасового перебування дітей, до питання вирішення подальшої долі кожної дитини індивідуально. Все залежить від складності життєвого питання кожної дитини. Дітки, які перебувають у притулку віком від 3-х до 18 років. На даний момент в притулку знаходиться 13 дітей ”, – сказала Юлія.   

Читайте також