Ви тут:
Відео Медицина ТОП-новина Фотогалерея 

Богатирьова вручила медикам Полтавщини 25 «швидких» (ФОТО, ВІДЕО)

Сертифікат на 25 нових автомобілів швидкої допомоги вручила медикам Полтавщини міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова.

Автомобілі Citroen поповнили автопарк Комунальної установи «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». Сьогодні всі «швидкі» поїхали в 25 районів Полтавської області.

За словами голови Полтавської ОДА Олександра Удовіченка, автівки вдалося придбати завдяки одноголосному рішенню депутатів Полтавської обласної ради. На це виділили з обласного бюджету 16 млн грн.

«Під Новий рік – це буде гарний подарунок для наших сільських районів. Ми ставили завдання, в першу чергу, відновити сільську складову «швидкої». Розраховує на те, що держава підставить нам своє плече і отримаємо ще автомобілі швидкої допомоги. Звичайно, потрібно оновлювати автопарки й в містах, але там є місцеві бюджети й, я думаю, що обласний бюджет також надасть свою допомогу в цій справі», – сказав Удовіченко.

Міністр охорони здоров’я привітала медиків з придбанням такого подарунку:

«Полтавщина сьогодні гідно виглядає серед усіх регіонів України, оскільки має значні здобутки в галузі охорони здоров’я. Я хочу подякувати медикам за їхню роботу, а з іншого боку всилити впевненість в тому, що ті кроки по реформуванню медицини та модернізації країни, які започатковані Президентом України Віктором Януковичем, набрали незворотної динаміки. Ми відчуваємо це не тільки в покращенні устаткування, обладнання, отриманні авто, а й в тому, що постійно йде підвищення соціального стандарту життя, і медиків зокрема”, – сказала Богатирьова.

Для обласної ради охорона здоров’я завжди була пріоритетною, – підкреслив Іван Момот. – Депутати з розумінням відносяться до потреб медичної галузі.  Минулоріч по галузі «Охорона здоров’я» за рахунок трансфертів з державного бюджету та вільного залишку бюджетних коштів на початок року на підтримку медичної галузі було спрямовано понад 170 млн. грн. Основна частка коштів, додатково виділених у 2013 році на галузь «Охорона здоров’я» становить майже 40 млн. грн.

Автомобілі оснащені усім необхідним медичним обладнанням європейського стандарту, зокрема: електрокардіографами, апаратами штучної вентиляції легень, кисневими концентраторами, ношами, реанімаційним монітором, а також навігаційною системою та клімат-контролем.

Читайте також