На Полтавщині попрощалися з чоловіком Раїси Кириченко

На 71-му році життя помер Микола Кириченко –  чоловік  відомої співачки, Народної артистки УРСР Раїси Кириченко.

 

Як розповів Новинам Полтавщини Директор департаменту комунікацій та зв’язків з громадськістю Полтавської ОДА Микола Перепелиця, поховали Миколу Кириченка учора, в селі с. Корещина Глобинського району Полтавської області (поруч з могилою Раїси Кириченко та її матері). Останні роки Микола  Михайлович доглядав за будинком Раїси Кириченко на її малій батьківщині і проживав там.

«Попрощатися з Миколою Кириченком зібралися люди з усієї області. Слова скорботи передали голова Полтавської ОДА Олександр Удовіченко та голова Полтавської обласної ради Іван Момот, прибули представники Глобинської районної ради та інших районів. Від імені молодих науковців говорив асистент кафедри української мови педуніверситету Гліб Кудряшов.  Загалом людей було дуже багато – сотні людей», – зазначив  Микола Перепелиця.

 

Микола Кириченко помер раптово через хворобу серця. Він не встиг реалізувати багато планів.

«Наразі знімають на Полтавщині фільм про Раїсу Кириченко, так Микола Михайлович мав днями приїхати до Полтави і розповісти про свою дружину, надати матеріали для картини, проте не судилося», – повідомив Микола Перепелиця.

Нагадаємо, що Раїса Кириченко померла 9 лютого 2005 року на 61 році життя – теж через хворобу серця.

 

Loading...