MENU

2012 11 12 09:56:51

Полтавський спортсмен Роман Маслак виграв чотири поєдинки на Міжнародному турнірі класу “А” «UkraineOpenCup 2012» у Харкові. Про це він повідомив Новинам Полтавщини. Дві перемоги були достроковими. Полтавець став заслуженим чемпіоном турніру та виконав норматив «мастер спорту міжнародного класу».

Турнір такого  класу провели  в Україні вперше. На нього з’їхались понад півтисячі спортсменів. Це  25 команд з Росії, Латвії, Біларусії, Естонії, Азербайджану та Молдови. Полтаву представляли тхеквондисти з ДЮСШ «Юність-1» під керівництвом Юрія Шавиро та  Михайла Шамян. Загалом полтавські спортсмени вибороли 7 нагород.

Роман  займається тхеквондо  вже 6 років. Як розповів батько спортсмена, Костянтин Маслак, почалось все з  Чемпіонату України з тхеквондо2006 року в Полтаві.  «Рома побачив це  і зацікавився. Потім почались роки тренувань, перемог, поразок, визнання… шлях на п’єдестал…»

Тепер Роман Маслак планує стати учасником  Міжнародного турніру, який  також відбудеться  у Харкові в грудні. Проте в  цих змаганнях хоче брати участь вже  іншій ваговій категорії – 48 кг.