Ви тут:
Спорт 

У Дніпродзержинську полтавські тхеквондисти здобули медалі

Днями пройшов 10-й ювілейний турнір з тхеквондо ВТФ «Золотий Даянг» серед всіх вікових категорій. У турнірі взяли участь 360 спортсменів з 21 команди 9-ти областей України (Дніпропетровської, Харківської, Запорізької, Кіровоградської, Херсонської, Хмельницької, Київської, Луганської та Полтавської).

Як повідомили в Полтавській міській раді, Полтаву представляли вихованці ДЮСШ «Юність-1» ФСТ «Україна» президента Полтавської федерації тхеквондо ВТФ Юрія Шавиро та тренерів Михайла Шамяна і Дмитра Моєсеєнко.

Для декого з них цей турнір був першим за межами Полтави. Тільки завдяки нашим чемпіонам Полтавська збірна виборола 3 загальнокомандне місце, адже підрахунок балів рахувався перш за все за кількістю переможців турніру.

Чемпіонами турніру стали: Денис Савицький, Георгій Коваленко, Кирило Білик, Кирило Подолян. Срібло вибороли: Олег Ілик, Валерій Коваленко, Дар’я Петрушка, Артем Білокінь та Владислав Бєлінський. Бронзу отримали: Дмитро Скляр, Христина Скирда, Вероніка Шевченко та Семен Білокінь.

Читайте також